Top

Historia firmy

Historia firmy

Nasza firma rozpoczęła swoją historie w 1995 roku jako AGD & <a title="Chłodnictwo" href="http://e-chlodnie.com.pl/chlodnictwo/">Chłodnictwo</a>

Misją firmy jest projektowanie,techniczne doradctwo, montaż oraz serwis urządzeń chłodniczych,klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Mamy wieloletnie doświadczenie  teoretyczne i praktyczne w branży chłodniczej, oferujemy szeroki zakres nowoczesnych rozwiązań:klimatyzatory,systemy klimatyzacyjne, centrale wentylacyjne,kurtyny powietrzne,pompy ciepła,rekuperatory. Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu i wykonywaniu instalacji chłodniczych i wentylacyjnych

Działamy kompleksowo – zajmujemy się przygotowaniem projektów instalacji, wyborem odpowiedniego sprzętu oraz montażem. W naszej ofercie jest również profesjonalny serwis działający 24 godziny na dobę.

Szczycimy się dobrze wyszkoloną załogą –  firmę tworzy grupa ludzi, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem i kwalifikacjami. Do tego w naszej pracy posługujemy się nowoczesnym sprzętem .Współpracujemy z renomowanymi dostawcami urządzeń nie zapominamy przy tym, aby wybierać najbardziej optymalny sprzęt do określonego budżetu.

Zawsze podchodzimy do klienta w sposób indywidualny.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.