Top

WENTYLACJA

WENTYLACJA

 

System wentylacji w obiektach hotelowych

 

Komfort użytkowania pokoi, sal konferencyjnych czy też restauracji hotelowych zależy w znacznym stopniu od sprawnej wentylacji i klimatyzacji.

Hotele i pensjonaty kojarząsię z wygodą, wysoką jakością usług oraz dobrą kuchnią. Takie obiekty muszą spełniać odpowiednie wymogi dotyczące funkcjonalności, bezpieczeństwa i infrastruktury. Istnieją niezawodne i energooszczędne systemy wentylacji mechanicznej i hybrydowej umożliwiające skuteczną i efektywną wymianę powietrza w pomieszczeniach.

 

str1 - WENTYLACJA str2 - WENTYLACJA str3 - WENTYLACJA

strona klaudia 1 - WENTYLACJAstrona klaudia 2 - WENTYLACJAstrona klaudia 3 - WENTYLACJA

t str1 - WENTYLACJAt str2 - WENTYLACJAt str3 - WENTYLACJA

 


 

System wentylacji w obiektach przemysłowych

 

Komfort użWentylacja dużych obiektów przemysłowych wymaga indywidualnych rozwiązań wynikających z przeznaczenia oraz procesów technologicznych jakie się w nich odbywają. Wentylacja przemysłowa jest konstruowana tak, aby była skuteczna, przyjazna dla środowiska i użytkownika – a co najważniejsze – ekonomiczna. Obiekty przemysłowe charakteryzują się dużą różnorodnością potrzeb i stosowanych technologii.

 

Istnieje również możliwość systemu wentylacji z systemem ogrzewania powietrznego. Takie rozwiązanie często jest najlepsze – wymaga jednak starannego projektu i prawidłowego wykonania.

 

a str1 - WENTYLACJAa str2 - WENTYLACJAa str3 - WENTYLACJA


 

System wentylacji w obiektach biurowych oraz w obiektach użyteczności publicznej

 

Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna w pomieszczeniach stałęgo pobytu ludzi. Dzięki dopływającemu z zewnątrz powietrzu, zapewnia się wymianę zużytego ii zanieczyszczonego na świeże. Taki proces jest niezmiernie ważny i niezbędny do komfortowego oddychania jak i prawidłowej i bezpiecznej pracy ludzi oraz urządzeń.

 

r 1 - WENTYLACJAr 2 - WENTYLACJAr 3 - WENTYLACJA

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.